לשיחת יעוץ חייגו 058-7878993

לצפיה בקטלוג

סגירת חורף אלומיניום
(אוהלי חורף)

סגירת חורף לעסקים שרוצים לנצל את שטח החוץ גם בחורף מצריכה מבנה קל,
פשוט ומהיר להתקנה חוזרת ומחומרים עמידים ביותר.
ארה מתכננת סגירות חורף ממגוון סוגים תוך שימוש באלומיניום ופלדה, זכוכית, יריעות פי.וי.סי, עץ ועוד.

נשמח לתכנן עבורכם את סגירת החורף המושלמת

ארה מספקת מגוון רחב של שירותים משלימים
ניתן להוסיף על ידינו תאורה מיוחדת, מאווררי תקרה, מיזוג אוויר, מרזבים, מיתוג ועוד.

תשתית בטון לאוהלים ענקיים

תשתיות
בטון וריצוף

אוהל קונסטרוקציה ממוזג

מערכות
חימום / מיזוג

אוהל גדול עם תאורה

חשמל ותאורה

אוהל קונסטרוקציה עם ניקוז

מרזבים
ופתרונות ניקוז

ציוד בטיחות לאוהל ענק

ציוד בטיחות ומיגון

אהל גדול ממותג

מיתוג / דפוס דיגיטלי

תשתית בטון לאוהלים ענקיים

תשתיות בטון וריצוף

אוהל קונסטרוקציה ממוזג

מערכות
חימום / מיזוג

אוהל גדול עם תאורה

חשמל ותאורה

אוהל קונסטרוקציה עם ניקוז

מרזבים ופתרונות ניקוז

ציוד בטיחות לאוהל ענק

ציוד בטיחות ומיגון

אהל גדול ממותג

מיתוג / דפוס דיגיטלי

גלריית תמונות

סגירת חורף - מדריך מקיף

ארה אוהלים מספקים פתרונות סגירת חורף שמתוכננים במיוחד עבור מבנים עסקיים כגון מסעדות‚ אולמות ספורט‚ מפעלים‚ אולמות אירועים‚ בריכות שחייה גדולות ואפילו האנגרים למטוסים. 

 

ביקורות של לקוחות שהזמינו סגירות חורף

"יצא לי בתור בעל עסק לעבוד עם הרבה ספקים לאורך השנים, אבל אין כמו הפתרון של סגירת חורף שקיבלתי מעידן ואייל. הצוות הקפיד להתאים את הפתרון המושלם למסעדה שלנו, ואנחנו כבר יכולים לראות את ההבדל. השירות היה מקצועי ויעיל, והם הצליחו להתגבר על כל אתגר שהוצג בפניהם. ממליץ בחום!"

- דניאל מלכה
"דיברתי עם מספר חברות שעושות סגירות חורף לפני שהחלטתי עם מי לעבוד והפתרון שנתתם לי היה מעל ומעבר לציפיות. הצעתם מגוון רחב של אפשרויות, ייעצתם מה הכי מתאים וביצעתם את הפרויקט בצורה מאוד מקצועית. התהליך כולו היה חלק וללא סיבוכים והפתעות מיותרות. תודה רבה! "

- רוני קורן
"קיבלנו שירות מעולה מארה, שסיפקו לנו פתרון של סגירת חורף אלומיניום. הצוות היה מאוד מקצועי ודאג לכל פרט, מהייעוץ שלפני קבלת הצעת מחיר ועד סוף תהליך ההתקנה. מאז ועד כתיבת הביקורת הזאת כבר היו כמה ימים של גשמים, שבהם הזדמן לי לוודא שנעשתה עבודה נהדרת שמגנה על הבית קפה שלי ומאפשרת ללקוחות להנות מלשבת בו גם בימים הקרים והגשומים של החורף. "

- שחר תמיר
"סגירת חורף למסעדה עושים רק עם ארה אוהלים, נקודה. "

- עומרי לוי
"מי שצריך פתרון אמין של סגירת חורף לעסק, שלא יתעכב על חיפושים מיותרים של ספקים אחרים. אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי ופניתי אליכם מלכתחילה בעקבות המלצה מקולגה שהשתמש בשירות שלכם בעבר. "

- איילת שחר
"אם אתם צריכים תכנון והתקנה של אוהלי חורף, עידן ואייל יתנו לכם את הפתרון הטוב ביותר, שיתאים לצרכים ולתקציב שלכם. אני מאוד מרוצה מהעבודה שהם עשו וממליץ לכולם לפנות אליהם. "

- ניר גולדשטיין
"אוהלים לחורף באיכות גבוהה, בשילוב עם שירות ברמה הגבוהה ביותר. אייל עזר לנו לבחור את הפתרון הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלנו ואנחנו ממליצים לכל מי שצריך אוהל סגירת חורף להתייעץ איתו. "

- גל קציר
"ארה אוהלים הם הכתובת לכל מי שמחפש פתרון של סגירת חורף למכירה. הפתרונות שהם מספקים מאוד איכותיים והם לא מעגלים פינות בתהליך ההתקנה. "

- יעל רונן
"ארה אוהלים סיפקו לנו פתרון מעולה של קירוי חורף עבור האולם אירועים שלנו. התוצאה הסופית נראית מעולה! "

- שירי דוד
"לאחר חיפוש ארוך, בחרנו בארה אוהלים לספק לנו סגירת חורף. הם הציעו מגוון רחב של אפשרויות ונתנו ייעוץ נהדר שעזר לנו להסגר על מה באמת כדאי לנו לבחור. מומלץ לפנות אליהם אם גם אתם רוצים שהעסק שלכם יהיה מוגן היטב בחורף. "

- מיכל זהר
"חיפשנו אנשי מקצוע שעושים סגירות חורף ברמה גבוהה וקיבלנו המלצה לפנות אל עידן מארה אוהלים. השתכנענו לאחר הייעוץ הראשוני שקיבלנו ואנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שהם עשו. "

- איתמר פלד
"ציפינו לחורף מאתגר עבור המסעדה שלנו והחלטנו להשקיע בפרויקט של סגירת חורף למסעדה. התוצאה הפתיעה אותנו לטובה והאורחים לרוב מזמינים שולחנות באזור המקורה. תודה רבה לאייל ולעידן על השירות המעולה! "

- רותם שפירא
"סגירת חורף לעסק היא פשוט חובה עבור מי שרוצה למנוע מצב שבו העסק לא יכול לאכלס את אותו מספר האנשים שהוא יכול לאכלס בתקופת הקיץ. לא רצינו לאבד לקוחות ודאגנו לעשות סגירת חורף לעסק בעזרתם של ארה אוהלים. אנחנו מאוד מרוצים ומודים על הפתרון היפה והפרקטי! "

- תמר ויינברג
"הזמנו אוהלי חורף בשביל להגדיל את שטח האחסון של המפעל ואנחנו מאוד מרוצים, תודה רבה לכם! "

- אלון חזן
"התלבטנו בין להתקין אוהלים לחורף או לעשות סגירת חורף אלומיניום ופנינו אל ארה בשביל להתייעץ. מהר מאוד הבנו שאנחנו רוצים לעבוד איתם והם לא איכזבו אותנו. מי שצריך אוהל סגירת חורף או פתרון קירוי אחר, כדאי שיפנה אל עידן! "

- נעמה מור
"החלטנו לפנות לארה אוהלים לאחר ששמענו ביקורות טובות על העבודה שלהם. הם הציעו לנו פתרון מקיף שכלל סגירת חורף למכירה, שלאחר שעשינו חישובים שלא תכננו לעשות הוכיח את עצמו בתור פתרון שיותר מתאים מההשכרה שחיפשנו. תודה רבה לכם! "

- יהודה ברק
"ארה אוהלים הציעו לנו מגוון אופציות בשביל קירוי חורף לבית הקפה שלנו. הם דאגו להתאים את הפתרון לצרכים ולתקציב שלנו והתוצאה נראית פשוט נהדר. "

- אורית גל
"ארה הצליחו להתמודד עם כל הדרישות שלנו בצורה מקצועית ויעילה, הם עשו סגירת חורף שהפכה את החלל של המסעדה שלנו למקום עוד יותר נעים להיות בו. "

- דנה פרץ
"בחיפוש אחר פתרונות של סגירות חורף, מצאנו את אייל ועידן שהציעו לנו את הפתרון המושלם. לא חשבנו על האופציה של סגירת חורף אלומיניום עד שהם הציעו אותה ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית. "

- סיון לוין
"ראינו סגירת חורף למסעדה שעשו בבית קפה שנמצא קרוב לבית הקפה שלנו ומאוד התרשמנו ממנה לטובה. החלטנו לעבוד גם עם ארה אוהלים והתוצאה פשוט מעולה. זה היה תהליך עבודה מהיר וחלק ואנחנו מאוד שמחים שעשינו את הבחירה הזאת. "

- אביבה וייס
"ארה אוהלים עזרו לנו למצוא את הפתרון האידיאלי כשהחלטנו לעשות סגירת חורף לעסק. הם היו סבלניים והקדישו זמן להבין את הצרכים שלנו, והתוצאה הסופית יצאה מאוד איכותית. "

- חגית כהן
"כשחיפשנו אוהלי חורף, ארה אוהלים הציעו לנו פתרון מותאם אישית שהתאים בדיוק למה שרצינו. מגוון האופציות שהם הציעו מאוד הרשים אותנו והעבודה שהם עשו לגמרי עמדה בציפיות שלנו. תודה רבה! "

- גלית שמיר
"אנחנו מאוד מרוצים מהפתרון שהצעתם. חיפשנו אוהלים לחורף וסיפקתם פתרון פרקטי ועמיד מאוד. גם השירות היה מהיר ואפקטיבי והייתם זמינים לכל שאלה ובקשה שהייתה לנו. כן ירבו ספקים כאלה! "

- יונתן אלון
"הצוות של ארה מספק אוהלים חזקים, עמידים ומעוצבים ברמה גבוהה מאוד. מומלץ מאוד למי שמחפש אוהל סגירת חורף שלא ידרוש תחזוקה רבה בעתיד. "

- איתי מנדל
"לאחר ניסיון שלילי שהיה לנו עם אוהל שהשכרנו בעבר, החלטנו ללכת על האפשרות של סגירת חורף למכירה. הסחורה שארה סיפקו היא ברמה הגבוהה ביותר שיש ואנחנו מודים להם מאוד על זה! "

- רונית בר-און
"היינו צריכים פתרון מיידי של קירוי חורף וסיפקתם אותו במהירות מקסימלית. זה היה שיתוף פעולה מאוד נוח ואנחנו מאוד שמחים שלא בחרנו בספק אחר. "

- שרה קליין
"תודה רבה לכם, אנחנו גם נמליץ עליכם לבעלי עסקים אחרים שצריכים סגירת חורף איכותית! "

- מורן גולדשמידט
"חיפשנו בגוגל ספקים שעושים סגירות חורף במרכז ומצאנו אתכם. בחרנו את ההצעה שלכם מתוך 5 הצעות שונות שקילבנו ואנחנו מאוד שמחים שעשינו את הבחירה הזאת. תודה לכם! "

- עמית פרץ
"מי שרוצה שהמסעדה שלו תהייה רווחית, חייב לעשות סגירת חורף למסעדה מבעוד מועד. אם לא היינו עושים את זה, לא בטוח שהיינו שורדים את החורף האחרון בתור עסק. תודה רבה לכם שסיפקתם פתרון אמין! "

- דניאלה שרון
שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן