לשיחת יעוץ חייגו 058-7878993

לצפיה בקטלוג

תכנון אדריכלות והנדסה

בזכות ניסיון רב שנים וידע נרחב שצברנו בתכנון מבני מתיחה וקירוי ומבנים מודולריים ומבנים מיובאים, אנחנו מציעים שירותי תכנון וייעוץ עבור קבלנים, אדריכלים ואנשי מקצוע.

ממחקר לגיבוש רעיון

כשמדובר בפרויקט בהתהוותו, אנו שמחים להשתלב בפיתוח הרעיון כבר מהשלב הראשון. חשוב לנו להכיר את המקום והסביבה, את המשתמשים במבנה, את אופי השימוש בו ואת כלל הצרכים המשתנים. אנו לומדים את תנאי האקלים המקומי, כיווני השמש והרוח וכל גורם סביבתי משפיע. לאחר מכן ניתן להתקדם לשלב התכנון המעשי.

תכנון אדריכלי והנדסי

במשרדנו צוות התכנון מונה הנדסאי אדריכלות והנדסאי בניין בעלי ניסיון רב שנים והתמחות בתכנון מבנים
מתועשים, חללי עבודה, מגורים ומסחר.

בהיבט האדריכלי פיתוח, העמדה, תכנית קומה, חזיתות, חתכים, פרטי בניין והדמיות תלת מימד. בהיבט ההנדסי אנו מציעים שירותי תכנון יסודות, קונסטרוקציה, חישובים סטאטיים, תכנון פרטי ייצור (SHOP DRAWING) ועוד.

ביצוע וניהול פרויקטים

אנו מציעים את שירותינו לכל שלב בפרויקט: עבודות פיתוח, תשתיות, שלד, חיפויים, עבודות גמר ומערכות (חשמל, מיזוג וכו'). כמו כן באפשרותנו לנהל ולפקח על ביצוע הפרויקט במקרים בהם מעורבים מספר קבלנים ואנשי מקצוע.

שירותי ייעוץ חיצוני

בצוות של ארה שמים דגש מיוחד על שירות ומקצועיות מתוך אהבה גדולה לתחום ולמקצוע. הצלחת כל פרויקט תלויה באיכות התכנון ושיתוף הפעולה בין כל הגורמים, לא משנה אם מדובר בבניין, אוהל או רשת צל. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה, תהייה או מחשבה בכל שלב בתהליך אנחנו פה כדי להקל עליכם ולעזור, תוך ליווי אישי וצמוד.

נשמח לייעץ ולתרום מהידע שלנו בנושא תכנון מבנים ארעיים, קונסטרוקציות מודולריות, בניה בטקסטיל (מבני מתיחה, ממברנות, Tensile Structures).

דילוג לתוכן